ZEG
loader
Kontakt

SEKRETARIAT

biuro@zeg-energetyka.pl
Tel.: +48 32 775 07 80
Fax: +48 32 775 07 83

Prosimy o przesyłanie faktur drogą mailową

na podany poniżej adres mailowy

e-faktury@zeg-energetyka.pl

DANE HANDLOWE

NIP 6381805949
REGON 242933572
KRS 0000420723

ADRES SIEDZIBY

Ul. Zielona 27
43-200 PSZCZYNA

LOKALIZACJA

ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o.
ul. Zielona 27
43-200 PSZCZYNA

DZIAŁ SERWISU

serwis@zeg-energetyka.pl
Tel.: +48 32 327 14 57
Kom.: +48 539 938 481

DYREKTOR URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH

Marek Żychowski

marek.zychowski@zeg-energetyka.pl

Tel.:    +48 32 775 07 85
Kom.: +48 533 316 237

DZIAŁ SPRZEDAŻY ­

Z-ca Dyrektora ds. Kluczowych Klientów
Grzegorz Malarek

grzegorz.malarek@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 95
Kom.: +48 608 081 863

­ ­

Kierownik ds. Techniczno-Handlowych
Grzegorz Malcharek

grzegorz.malcharek@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 95
Kom.: +48 696 076 370

DZIAŁ AUTOMATYKI I INFORMATYKI

Kierownik ds. automatyki
Krzysztof Osadnik

krzysztof.osadnik@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 86
Kom.: +48 533 316 299

DZIAŁ ZABEZPIECZEŃ                          ­

Kierownik ds. zabezpieczeń
Artur Ruzik

artur.ruzik@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 88
Kom.: +48 602 395 776

DYREKTOR NACZELNY              ­

MAREK PYKA

marek.pyka@zeg-energetyka.pl

Tel.:    +48 32 775 07 85
Kom.: +48 533 316 238

DZIAŁ PRODUKCJI  ­

Z-ca Dyrektora ds. Produkcji
Tomasz Kąsek

tomasz.kasek@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 92
Kom.: +48 533 316 239

­­­ ­

Kierownik ds. Produkcji
Dawid Janik

dawid.janik@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 97
Kom.: +48 534 901 613

DZIAŁ PLANOWANIA PRODUKCJI ELEKTRONIKI

Starszy Referent ds. przygotowania produkcji
Barbara Kozioł

barbara.koziol@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 90
­

DZIAŁ PLANOWANIA PREFABRYKACJI

Referent ds. przygotowania prefabrykacji
Sylwia Kąsek

sylwia.kasek@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 84
Kom.: +48 533 316 256

DYREKTOR REGIONALNY              ­

Paweł Cholewa

pawel.cholewa@zeg-energetyka.pl

­
Kom.: +48 696 506 563

DZIAŁ SERWISU  ­

Kierownik ds. serwisu i uruchomień
Artur Sier

artur.sier@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 98
Kom.: +48 539 938 481

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Specjalista ds. Zaopatrzenia
Sylwia Kąsek

sylwia.kasek@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 84
Kom.: +48 533 316 256

DZIAŁ LOGISTYKI­                                  ­­­

Specjalista ds. Logistyki
Ilona Granek

ilona.granek@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 32 775 07 96
Kom.: +48 666 079 107

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY



Klauzula informacyjna




0
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×