ZEG
loader
Kontakt

SEKRETARIAT

biuro@zeg-energetyka.pl
Tel.: +48 32 775 07 80
Fax: +48 32 775 07 83

DANE HANDLOWE

NIP 6381805949
REGON 242933572
KRS 0000420723

ADRES SIEDZIBY

Ul. Zielona 27
43-200 PSZCZYNA

LOKALIZACJA

ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o.
ul. Zielona 27
43-200 PSZCZYNA

DZIAŁ SERWISU

serwis@zeg-energetyka.pl
Tel.: +48 32 327 14 57
Kom.: +48 534 901 613

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Dyrektor ds. Sprzedaży
Marek Żychowski

marek.zychowski@zeg-energetyka.pl

Tel.:    +48 327 750 785
Kom.: +48 533 316 237

Dyrektor Regionalny
Paweł Cholewa

pawel.cholewa@zeg-energetyka.pl

Kom.: + 48 696 506 563

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
Grzegorz Malarek

grzegorz.malarek@zeg-energetyka.pl

Tel.:     +48 327 750 795
Kom.: + 48 608 081 863

Kierownik ds. Techniczno-Handlowych
Grzegorz Malcharek

marketing@zeg-energetyka.pl
grzegorz.malcharek@zeg-energetyka.pl
Tel.:   +48 327 750 795
Kom: +48 696 076 370

Kierownik ds. Sprzedaży
Tomasz Kąsek

marketing@zeg-energetyka.pl
tomasz.kasek@zeg-energetyka.pl
Tel.:     +48 327 750 792
Kom.: + 48 533 316 239

DZIAŁ ROZWOJU

Dyrektor ds. Rozwoju i Badań Rynku
Marek Pyka

marek.pyka@zeg-energetyka.pl

Tel.:    +48 327 750 785
Kom.: +48 533 316 238

DZIAŁ AUTOMATYKI I INFORMATYKI

Kierownik ds. Automatyki
Krzysztof Osadnik

krzysztof.osadnik@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 327 750 786
Kom.: +48 533 316 299

DZIAŁ ZABEZPIECZEŃ

Kierownik ds. Zabezpieczeń
Artur Ruzik

artur.ruzik@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 327 750 788
Kom.: +48 602 395 776

DZIAŁ URUCHOMIEŃ I SERWISU

Kierownik ds. uruchomień i serwisu
Artur Sier

artur.sier@zeg-energetyka.pl
Tel.:    +48 327 750 798
Kom.: +48 539 938 481

 

 

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Główny Specjalista ds. zaopatrzenia
Sylwia Kąsek

sylwia.kasek@zeg-energetyka.pl
Tel.:   +48 327 750 784
Kom: +48 533 316 256

 

DZIAŁ LOGISTYKI

Specjalista ds. logistyki
Ilona Granek

ilona.granek@zeg-energetyka.pl
Tel.: +48 327 750 796
Kom: +48 666 079 107

DZIAŁ PRODUKCJI

Kierownik ds. produkcji
Dawid Janik

dawid.janik@zeg-energetyka.pl
Tel.:   +48 327 750 796
Kom: +48 534 901 613

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY



Klauzula informacyjna




0
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×